Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let's all fade away
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Bendras kambarys

Go down 
+12
Georgia Waley
Kete Browning
Alexa Mayer
Joshua Ethan
Daniella Kreiling
Clemence Poesy
Leja Denali
Ahita Sangue
Claire Ethan
Jason Mayer
Michael Walker
Briar Marquet
16 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Damian Fell
Grifų Gūžtos šeštakursis
Grifų Gūžtos šeštakursis
Damian Fell


Pranešimų skaičius : 86
Join date : 2010-03-30

Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeAntr. 03 30, 2010 10:24 pm

- Iki... - pamojo jai ir išėjo ieškoti grifų gūžtos bendrojo kambario.
Atgal į viršų Go down
Lyja Amburger
Švilpynės pirmakursis
Švilpynės pirmakursis
Lyja Amburger


Pranešimų skaičius : 162
Miestas : Palangos jūroj nuskendo Lyjos miestas...
Join date : 2010-03-22
Age : 27

Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeTr. 03 31, 2010 9:43 pm

Lyja išsivėpusi nužvelgė Dam.
-O mes juk nesame tokie žiopliai.Ar ne?-kilst antakį.
-Kur tavo seserys?-paklausė.
Atgal į viršų Go down
Vanessa Erica Snerr
Klastūnyno penktakursis
Klastūnyno penktakursis
Vanessa Erica Snerr


Pranešimų skaičius : 140
Join date : 2010-02-01

Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeTr. 03 31, 2010 9:53 pm

Vanessa ilgai spoksojo į grifą.Atsipeikėjo tik tada,kai Laina su ja pasisveikino.
-Labas,-tarė.Pažvelgė į Lyją.
-Ai,kažkur Hogvartse bastosi,-pasikąsė pakaušį.
-Nieko apie jas nežinau.Aš čia per daug užsibuvau.Jei norėsi,kartais...Parašyk laišką.Užkabink savo pelėdnikei ant kojytės.Įduok pvz šitą,-ji iš kelnių kišenės ištraukė kažkokią mažą skiautelė ir įdavė Lyjai.
Atgal į viršų Go down
Lyja Amburger
Švilpynės pirmakursis
Švilpynės pirmakursis
Lyja Amburger


Pranešimų skaičius : 162
Miestas : Palangos jūroj nuskendo Lyjos miestas...
Join date : 2010-03-22
Age : 27

Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeTr. 03 31, 2010 10:08 pm

Lyja suraukė antakius.Tada nusišypsojo.
-Tipo,kad atpažintų tave?-susikrovė vieną koją ant kitos.
-Nesijaudink,surasčiau tave,-šyptelėjo.Nekultūringu žvilgsniu pžvelgė į Damian.
-Oooo varge...Nekenčiu pankų.Jų ir baisu,ir nejauku.
Atgal į viršų Go down
Vanessa Erica Snerr
Klastūnyno penktakursis
Klastūnyno penktakursis
Vanessa Erica Snerr


Pranešimų skaičius : 140
Join date : 2010-02-01

Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeTr. 03 31, 2010 10:29 pm

Vanessa pažvelgė į Lyja ir dirbtinai nusikvatojo.
-Tokius grifpalaikius tu vadini pankais?O ne,per didelė jiems garbė...-pasamprotavo ir staiga išskėtė rankas.Pradėjo vaidinti vaiduoklį.
-Čia stebuklinga skiautė!..Ji nuves tavo pelėdą pas mane!-suriko ir staiga dingo.
Atgal į viršų Go down
Lyja Amburger
Švilpynės pirmakursis
Švilpynės pirmakursis
Lyja Amburger


Pranešimų skaičius : 162
Miestas : Palangos jūroj nuskendo Lyjos miestas...
Join date : 2010-03-22
Age : 27

Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeTr. 03 31, 2010 10:32 pm

Susiraukusi žiūrėjo ir nieko nesuprato.Kai pusseserė dingo,pakraipė pečiais ir kažką sušnypštė "keistuolė".Netrukus už durų dingo pati.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimePir. 04 05, 2010 2:33 am

Haris įėjo.Nieko nėra.Keista kur dingo Ronis su Hermiona?Negalvojęs atsisėdo ir ėmė galvoti apie...Voldemortą. Bendras kambarys - Page 11 356839
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimePir. 04 05, 2010 2:34 am

[[Pizėėė, nesikeikus ;DD. Supranti čia Hogvartsas, ne tas kur knygoj, čia mes viską valdom, nėr jokių tų Hermionų, Ronių ir dar visokių velnių;DD. ]]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimePir. 04 05, 2010 3:15 am

Nu žinau,bet Hermiona vartotojas toks yra.Mačiau gal ronis irgi yra.Paprastai su tais žmonėmis noriu pakalbėti.


Paskutinį kartą redagavo HHarrissPPoteriss, Pir. 04 05, 2010 1:49 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimePir. 04 05, 2010 4:44 am

[[Rpg temose nededam smailų;[]]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 9:59 pm

Isabella švelniai pravėrė duris. Elegantiškai įžengusi į vidų, laisva ranka uždarė jas. Tyliai nuslinko prie fotelio. Klestelėjo ant jo ir ėmė nužiūrinėti lubas.
Atgal į viršų Go down
Ashley Safari
Klastūnyno pirmakursis
Klastūnyno pirmakursis
Ashley Safari


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-04-10

Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 10:04 pm

Visa susiraukusi kaip visada ir pikta Ashley įslinko į bendrąjį kambarį.Nemandagiai žvilgtelėjo į kažkokią grifpalaikę ir atsisėdusi ant kitos sofkutės išsitraukė knygą.Ilgą laiką sėdėjo surūgusi,nes grifė jai trukdė apversti kambarį aukštyn kojom.Beskaitydama trečią skyrių,Ash numetė knygą ir sukaukė:
-Ko vėpsai?-tačiau tik iš kart po to pamatė,jog tai jos puskytė.
-Isabella?-susiraukė ir nužingsniavo prie grifės.Pamojavo prieš ją rankomis ir pagaliau suprato,jog tai išties jos pusseserė.
-Senai matyta,-tarė ir apkabino ją viena ranka per pečius.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 10:12 pm

Grifei tik baigus žiūrėti į lubas, akimirksniu akys nukrypo į atėjunią. Ši iškart atpažino, jog tai jos pusseserė. Isabella staigiai suraukė nosį, mat išgirdo šiurkštų klausimą 'Ko Vėpsai?'. "O kas neleis man badyti Tave akimis?" - prunkšdama mintyse, pagalvojo.
- Ashley? - tokiu pat balsu paklausė klastuolės, tačiau Isa's tonas buvo truputi pagardintas ironijos. - Tu taip pat senai matyta man, - pridūrė.
Atgal į viršų Go down
Ashley Safari
Klastūnyno pirmakursis
Klastūnyno pirmakursis
Ashley Safari


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-04-10

Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 10:18 pm

Ashley atsisėdo greta pusseserės.Švelniai trenkė sau per galvą.
-Tik nesakyk,kad tu grifė...Kas dar gali būti baisiau,nei turėti pusseserę grifę?-Ash prisimerkė ir gerai įsižiūrėjo į Bellą.
-O tu pasikeitus...Nemaniau,kad turi tokius ilgus plaukus,-nusistebėjo mergaitė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 10:25 pm

Grifė pažvelgė, kaip jos pusseserė tranko galvą. Mergaitė pakraipė galvą ir į klastuolę nutaikė buką mimiką.
- Reikėjo trenkti stipriau, gal būtų nereikėję, manęs šito klausti... Dėja, taip esu aš grifė, ir kas čia tokio blogo? - pasiteiravo tyliu balseliu. - Ne gi Jūs klastuolei mums pavydite drąsos, narsos ir kad esame draugiškesni už Jūs? Juokinate, - prisidengusi laisva ranka burną, sukrizeno. - Tu nematei mano dar ilgesnių plaukų, - atsakiusi gūžtelėjo pečius.
Atgal į viršų Go down
Ashley Safari
Klastūnyno pirmakursis
Klastūnyno pirmakursis
Ashley Safari


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-04-10

Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 10:30 pm

Ashley įsistebeilijo į Isabellą.
-Jūs,grifai-įsivaizduojate esantys drąsuoliais.Beto,tik išgirdusi istoriją apie Salazarą klastuolį ir Godriką Grifą pašiurpau-juk jei tas rifas grifas būtų nesikišęs,dabar aš mokyčiaus tik grynakraujų mokykloje...Nebūtų mėmių ir moksliukų...Ir žioplių...Ir visoookių grifų...-užvertė galvą į dangų.
-Tave čia prievarta atvedė?-paklausė,prisiminusi,kaip pati čionai atsidūrė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 10:37 pm

Bella nutaisė abejingą žvilgsnį.
- Well... Jūs klastuoliai gi tokie melagiai ir tokie gudri, tai kodėl niekaip neišnaikinate 'kenkėjus' - mus? - švokštelėjo ironišku tonu.
Pakilo lupų kampučiai. Mergaitė sukryžiavo rankas ant krūtinės ir taip pat įsistebeilijo į Ashley.
- Tikri kiemo juokdariai, - kikendama švelniai suburkavo.
Grifė pašoko nuo fotelio ir stabiliai atsistojo ant savo kojų. Nusivalė dulkes nuo kelnių.
- Jokios prievartos nebuvo, pati norėjau.
Atgal į viršų Go down
Ashley Safari
Klastūnyno pirmakursis
Klastūnyno pirmakursis
Ashley Safari


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-04-10

Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 10:41 pm

Ashley krenkštelėjo.
-Atsiprašau.Mes jūsų neišnaikiname tik todėl,kad kai jūsų nebeliktų,neturėtume ko erzinti...O su varniai ar švilpiais neįdomu,jie visada išsigąsta ir pabėga.Nu,gerai,gal ir išties jūs drąsūs esat,-pavartė akis ir įsirėmusi į atlošą užsimerkė.Klausėsi Isabellos žodžių.
-Kiemo juokdariai?Mes?-ji piktai suraukė nosį,bet kadangi ji buvo jos pusseserė,nieko nebesakė.
-Jokios prievartos?Neįsivaizduoju,kaip tu gali čia norėti...Tai gal nežinojai iš vis kas tas Hogvartsas,a?-kilstelėjo antakį.Vis dar užsimerkusi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 10:48 pm

- Nemanyk, Ashley, kad aš tokia kvaila. Nors man tik vienuoliką metų kaip ir Tau, ir esu pirmo kurso mokinė, turiu tikrai protelio. Hogvartsas - burtų ir kerėjimo mokyklą. Daugiau man nereikia žinoti, svarbiausia, jog čia esu ir galiu mokytis, - šį kartą labai rimtai atsakė. - Patikėk, daug girdėjau gandų apie šią pilį, bet ar tai tiesa, ar ne, tai mane mažiausiai domina, - pridūrė, bet balsas buvo truputi sušvelnėjęs.
Mergaitė nusišypsojo.
- Beja, atleisk, kad apie Tavo koledžą taip pasakiau... na melagiai ir gudruoliai, tačiau man ir pačiai reikia gintis.
Atgal į viršų Go down
Ashley Safari
Klastūnyno pirmakursis
Klastūnyno pirmakursis
Ashley Safari


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-04-10

Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 10:56 pm

Ashley net nusipurtė.
-Ne,ne,maldauju,neatsiprašinėk,nes ir aš kartu privalėsiu atsiprašyti,ko aš nekenčiu,-susiėmė už galvos ir atsimerkė.Čiupo Bellai už rankos.
-Aha!Kur susiruošei?-prisimerkė vis dar negalėdama patikėti,paleido ranką.
-Sakai,žinojai?Galėjai važiuoti ir Biobservatoriją ten kažkokią ar ką ten.Ten beveik vien mergaitės,ir visos draugiškos bei mielos.Būtum puikiausiai tikusi,-išdėstė švelniu balseliu,bet po to vėl ėmė šnekėti normaliai,savo grubiu bosu.
-Pati,tai pti.Bet mane tai išgrūdo.Turėjau mokytis juodosios magijos mokykloje,o atvežė,išstūmė ir pametė čia,Hovartse.Vien dėl to,kad pasprukusi į Mueikų skersgatvį prieš pora metų išdaužiau langą vienoj parduotuvėj((neiškokit,aš ten posto nerašiau)).Kaip bausmę mane paskyrė landėti šioje dykynėje...Landynėje...Tupykloje,-neberado žodžių Ash.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 11:02 pm

- O ką tu žinai? Gal čia dar blogiau nei tu įsivaizduoji? - nusijuokė. - Ashley, tu ten nebūtum radus ką erzinti, o dabar turi, mąstai? - kikendama prislopintai tarstelėjo. - Et, suprask kaip nori, čia nėra jau taip blogai.
Atgal į viršų Go down
Ashley Safari
Klastūnyno pirmakursis
Klastūnyno pirmakursis
Ashley Safari


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-04-10

Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 11:10 pm

Ashley gūžtelėjo pečiais,ir nudelbė žvilgsnį į vieną tašką...Į durų rankeną...Žiūrėjo,tarsi laukdama,kol durys prasivers.
-Nežinau...Mama mane įtikino,jog čia siaubingai baisu.Mat po tėvo dingimo ji norėjo mane paversti negailestinga žudike...Ji norėjo,kad amžiais būčiau tokia,pikta,bjauri ir melagė...Bet juk manyje matai gerietės širdį,ar ne?-pavaidino Ash ir žvelgdama į Isą angeliuko akytėmis krimstelėjo nagą.Tada šyptelėjo.
-Susiradai draugų?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 11:13 pm

- Žinai, tu tikrai didesnis angeliukas už mane, tiksliau tu visas angelas! - susiėmė už pilvo ir sukrizeno. - O jei rimčiau, na jo, nebūsi tu žudike niekados, bent aš taip manau, - kilstelėjo pečius ir primerkė vieną akį. - Ne... dar nesusiradau, su nieko nebendravau išskyrus su tavimi.
Atgal į viršų Go down
Ashley Safari
Klastūnyno pirmakursis
Klastūnyno pirmakursis
Ashley Safari


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-04-10

Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 11:16 pm

Ashley taip pat nusikvatojo keletą kartų.
-Ką jau kalbėti..Na ir lyginimas...Aš ir tu...-plačiai išsišiepusi taip pat atsistojo.
-Kiek valandų?-nusižiovavo ir žvilgtelėjo į sieną,bet laikrodžio ten nebuvo.Ashley jautėsi,tarsi būtų jau geras pusvalandis po dešimtos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 11:20 pm

Grifė papūtė vėjelį iš nasrų į grifką, plaukai truputi pasislinko nuo akių. Mergaitė dar pirštų galiukais patraukė plaukų sruogeles.
- Nebūtina šitaip žvengti, suprantu, kad nekoks palyginimas, - sukikeno. - Žinok, neturiu puikios nuojautos, tad visiškai neįsivaizduoju kiek valandų, - vėl gūžtelėjo pečius. Deptelėjo akis į langą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Bendras kambarys - Page 11 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras kambarys   Bendras kambarys - Page 11 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Bendras kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 1112Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Kambarys
» Kambarys
» Josh Kambarys
» Bendrasis kambarys
» Bendrasis kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šiukšlynas :: Šiukšlės-
Pereiti į: