Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let's all fade away
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Books

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Ashley Safari
Klastūnyno pirmakursis
Klastūnyno pirmakursis
Ashley Safari


Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2010-04-10

Books Empty
RašytiTemos pavadinimas: Books   Books Icon_minitimePir. 04 12, 2010 11:15 pm

Tingiu ieškot,ar tokia tema yra,tačiau manau kad ir antra nepamaišys.Čia mes galime šnekėti apie knygas,reikšti savo nuomonę,dalintis idėjomis ir mintimis,žarstyti patarimus.Galbūt jūsų skaityta knyga buvo neįprasta?O gal nepatariate skaityti kokios nors knygos?Kokią knygą skaitote šiuo metu?Pasireiškite.
Atgal į viršų Go down
Megan Freill
Klastūnyno šeštakursis
Klastūnyno šeštakursis
Megan Freill


Pranešimų skaičius : 364
Join date : 2010-01-31
Age : 26

Books Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Books   Books Icon_minitimeAntr. 05 18, 2010 9:02 pm

Kas pradės?
Atgal į viršų Go down
http://www.fotografas.hotgoo.net
Callista Adler
Klastūnyno trečiakursis
Klastūnyno trečiakursis
Callista Adler


Pranešimų skaičius : 25
Miestas : Neklausk. Į svečius nepriimu. ;}}~
Join date : 2010-08-16
Age : 29

Books Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Books   Books Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 9:12 pm

Galiu ir aš, nes tema kaip tik man xDDDD
Per vasarą ypač daug knygų perskaičius ir buvo keletas palikusių tikrai gerą įspūdį. Pati pačiausia knyga būtų: Chuck Palahniuk "Kovos klubas". Knyga kaip tik man. Kadangi aš mėgstu veiksmą, mėgstu ne tipines romantiškas banalybes ir mėgstu pakankamai drąsias knygas cenzūros ir visokio kitokio saldau shit atžvilgiu. Taip pat man nepaprastai patiko Marlos ir Tailerio personažai. Tai ne kokie eiliniai išlepinti turčiai ar paprasti tarnautojai. Tokie personažai visad atkreipia dėmesį ir pritraukia. Galiu pasakyt, kad filmas visiškai nesugadino knygos įvaizdžio kaip kad dažniausiai atsitinka.
Dar viena iš geresnių ir įdomesnių: Alice Sebold "Numylėtieji Kaulai". Filmo nemačiau. Norėjau pabaigt knygą perskaityt, o dabar vis neprisiruošiu. Pati knyga sužavėjo, vien tik dėl pradžios, kurią dar šiandien galėčiau padiktuot žodis į žodį. Tiesa buvo ir prastesnioji pusė, dėl kurios teko dvejot. Nepatiko rašymo stilius keturiolikmetės akimis. Tiesiog nepatiko. Kai kuriais atžvilgiais, ji buvo per daug subrendus, o kartais tiesiog per vaikiška.
Dar viena iš to keleto patikusių: Plum Sykes "Skyrybų Debiutantė". Lengvas skaitalas, bet turėjo kažką kas užkabino ir neleido padėt knygos iki tol kol jos nepabaigiau. Galbūt per daug neša į visą tą Gossip Girl šlamštą, kuriuo šiuo metu užkišti visi kanalai, interneto puslapiai ir net spauda. Tačiau šitas žymiai geresnis kai veiksmas vyksta tarp ištekėjusių moterų ir jų pavydo scenų.
Ir paskutinė iš mėgiamų sąrašo šiuo metu: Frederic Beigbeder "Windows On The World". Ne angliška. Neskubėkit spręst iš pavadinimo. Patiko, nes paremta tikrais faktais, patiko, kad nebuvo to viso nenatūralaus saldumo, kurio knygose apstu ir nuo kurio dažniausiai kyla šleikštulys. Nes jei prie linoleumo prisilydė žmogaus oda, Beigbeder'is tai aprašys su visomis smulkmenomis, kad skaitytojas dar ilgai prisimintų. Ir patiko, kad keletas dialogų vis tik buvo angliški. Taip geriau supranti esmę ir jei būtų galimybė skaityt viską angliškai, nedvejočiau.
Atgal į viršų Go down
http://hogvartsas27.5forum.biz
Sponsored content





Books Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Books   Books Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Books
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šiukšlynas :: Šiukšlės-
Pereiti į: