Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let's all fade away
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Traukinyje

Go down 
5 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 5:20 pm

Čia jūs isirinksite savo kabiną,galbūt susirasite ir draugų?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 6:16 pm

Nulunali atejo i traukini susiradusi tuscia kupe sedo i ja. Lauke kas dar ateis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 6:17 pm

Rose įlipusi į traukinį rado vieną kupe kur sėdėjo vienas žmogus, kitos buvo užimtos. Rose pravėęrė duris
- Galima? - paklausė
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 6:26 pm

- Zinoma,- nusisypsojo nulunali.
- Tu tai pat i hogvartsa? Kuriame tu kurse ,- paklause daug vyresnes mergaites.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 6:27 pm

- Taip, į Hogwartsą - tarė Rose sėsdamasi prie lango. - Esu ketvirtame. - tarė - O tu?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 6:29 pm

- Oho... As busiu tik pirmakurse... - nusijuoke.
- O kokiame tu koledze? - ispute akis mergyte.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 6:30 pm

- Varno Nage - tarė Rose. - Įdomu kur tave paskirs
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 6:36 pm

- Man irgi ,- syptelejo nulunali.
- As irgi noreciau i varno naga. - tare svajingai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 6:37 pm

- Manau kad ir pateksi ten - tarė Rose pažvelgusi į ją.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 6:43 pm

- Ooo manau man ten patiktu. Labai nenoreciau patekti i grifu gusta ar klastunyna ,- susirauke Nulunali.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 6:45 pm

- Aš tai niekuomet nenorėjau patekti į Grifų Gūžtą. O į Klastunyną net norėjau. - Tarė Rose
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 6:49 pm

- hmm... vadinasi esi daugiau protinga negu klastinga,- nusijuokusi pasamprotavo Nulunali. ( xD )
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 6:51 pm

- Ne, tiesiog tada buvau žiauriai supykusi ant tėvų, o jie labai nenorėjo kad patekčiau Į Klastunyną - nusijuokė Rose.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 6:58 pm

Prie kabinos durų priėjo nematytas žmogus ir mandagiai pabeldęs, atidarė duris:
-Ar galiu prisėsti prie jūsų? Kitos kabinos jau užimtos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 6:58 pm

- Žinoma - tarė ROse
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 7:02 pm

Nieko nesakęs nepažįstamasis atsisėdo kabinos kampe.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 7:02 pm

- Iš kokio tu koledžo? - pasidomėjo Rose.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 7:06 pm

Nulunalija pasuko galva ir paziurejo i vaikina. Tada pagalvojo:
- Tikriausiai klastuolis ,- tada nusuko savo juodas akis i langa.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 7:06 pm

- Gali būti - tarė Rose.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 7:10 pm

-Taip, aš priklausau Klastunynui,- žiūrėdamas pro langą leptelėjo nepažįstamasis.
-Aš esu Keinas, Keinas Wolframas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 7:11 pm

Rose pažvelgė į jį
- Rose DeWitt - tarė - Kelintakursis tu?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 7:16 pm

- O as Nulunali Lovegood... kitaip geranore... as hogvartse busiu pirmakart,- tare nors jos niekas neklause.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 7:21 pm

Nulunali negerai pasijuto:
- man atrodo tuoj ... tuoj .... vemsiu ,- susiemusi uz burnos isleke is kupe... ( xD ) ( na burkuoneliai XD laisvas plotas XD as tuoj grysiu xD )
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 7:22 pm

Rose pažvelgė į Nulunali.
- Hm... - nutęsė
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 7:25 pm

-Taip, aš iš ketvirto kurso. Rose, tu taip pat esi iš ketvirto kurso? Kažkodėl man dar neteko su tavimi susitikti Hogvartso koridoriuose.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Traukinyje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Traukinyje   Traukinyje Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Traukinyje
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šiukšlynas :: Šiukšlės-
Pereiti į: