Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let's all fade away
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mergaičių miegamasis

Go down 
5 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 1:34 am

Čia yra mergaičių miegamasis
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 4:05 am

Murelli susirado pacia patogiausia ir nuosaliausia lova ir prisedo ant jos pailseti... Tada pradejo issipakuoti daiktus ir kai baige isejo pasizwalgyti po koledza..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimePen. 06 12, 2009 3:48 am

Murelli sugrizo i kambari, nes pasijuto prastai taigi isijunge raminancia muzika ir atsigule paguleti...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 9:41 pm

Niūniuodama Orlannda artėjo link miegamojo. Atidarė duris ir švilpaudama, lagaminą numetė ant laisvos lyg ir lovos. Pasitvarkė plaukus. Susikišo rankas į kišenes, ir kažką dar sumurmėjus, kažką panašaus į "boring" išėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimePir. 06 29, 2009 3:56 pm

Keitė spyrė duris ir įėjo į kambarį. Trenkė lagaminą ant patikusios lovos ir išsinešdino iš šio apgailėtino miegamojo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 7:40 pm

Keite teškesi ant kazkokios lovos.
Atgal į viršų Go down
Claire Ethan
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Claire Ethan


Pranešimų skaičius : 3931
Join date : 2009-06-27

Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 7:47 pm

[pas man intikas buvo dinges]

Claire garsiai dribo ant grindų.Apsiaustas nuskrido po kažkieno lova.
-Ouč,kaip skauda,visgi reiktų dar pasimokint skridimo oru,-užsigalvojo.
-Jaučiu mums klius,-nusijuokė mergina.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 7:49 pm

-Gali buti, bet koks skirtumas riek tai kvėšai atkeršyti,-pasakė atsikėlusi nuo lovos Keite.
Atgal į viršų Go down
Claire Ethan
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Claire Ethan


Pranešimų skaičius : 3931
Join date : 2009-06-27

Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 7:53 pm

-O dieve,Keite, kur mano apyrankė?,-išsigando mergina.
-O ne,tikiuosi ji ne prie direktorės kabineto..O jeigu dyrikė ją ras...,-klastuolė pradėjo ieškoti jos aplinkuj ir pastebėjo iš kažkur kraujo taškelius.
-Kas čia per velnias,iš kur čia kraujas,-pyktelėjo.
-Niekur nerandu, ji buvo juoda įrėžta krauju mažomis raidytėmis "Claire Rous,tu mirsi".
-Supranti,jeigu po 24val. aš jos nebusiu užsidėjusi,JIS ateis.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 7:58 pm

Į kabinetą įėjo Bella ji buvo visa balta,ir juodomis akimis,pamačiusi jas ji kaip lavonas nuėjo ir tarė:
-Kodėl buvote prie mano kabineto? Claire kas čia per apyrankė?,-ir ji parodė savo riešą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:01 pm

Keite sedėjo ant lavos ir beveik nieko nesuprato.
Atgal į viršų Go down
Claire Ethan
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Claire Ethan


Pranešimų skaičius : 3931
Join date : 2009-06-27

Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:07 pm

Claire pastebėjo perbalusę direktorę ir ant jos rankos uždėtą jos apyrankę. "O dieve,tik ne tai",-pagalvojo.
-Direktore,jums geriau nusiimti šią apyrankę,-išsigandusi pasakė.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:12 pm

Direktorė susvyravo ir atsisėdo ant lovos bandė nusiimti bet neįšėjo tada tarė:
-Ji nenusiema lyg priklijuota jokie burtai nenuimą,gal gali pasakyti kas čia per daiktas? Ir kodėl jį nešioji? Ir kas užrašįė ant jos taip?,-davė krūvą klasuimų Clairei
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:18 pm

Keite tarė dyrikei:
-Žibnai gerai atrodai mumijos stilius tau tinka,-nuobodziai pasake Keite.
Atgal į viršų Go down
Claire Ethan
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Claire Ethan


Pranešimų skaičius : 3931
Join date : 2009-06-27

Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:21 pm

Ji pagalvojo "taigi tik aš galiu nuimti tą apyrankę" ,stvėrė direktorei už riešo ir lengvai nuėmė apyrankė.
Užsidėjusi ją mergina patylėjo,atsigavo ir tarė:
-Eh,ilga istorija...Na kartą aš susitikau per pilnatį vieną vampyrą...Jis mane pavertė vampyre,aš vos nemiriau dėl to.
Kai buvau nualpusi,jis man padarė apyrankę ir jeigu aš ją nusiimsiu,aš po paros mirsiu.Jis išrašė mano krauju mano vardą ir priminimą "jei nusiimsiu,mirsiu" ,aš net neįsivaizduoju kokie stiprūs tie burtai,bet ši apyrankė duoda man gyvenimą.
Nors vienintėlis mano gyvenimo šaltinis be apyrankės yra kas dvi valandas gauti šviežio kraujo,-mergina užsigalvojusi pasakojo.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:23 pm

-tai tu vampyrė?,-išsigandusi ji šiek teik atsigavo,ir galėjo atsistoti
-BEto kaip atrodė tas vampyras?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:25 pm

Keitei atsibodo ta dyrike todel ji ja išstume pro duris.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:27 pm

Direktorė sugribė jai ranką ir neleido būt išstumiama ji nusišypsojo ir tarė:
-Dar mane paliesi,tikrai bus blogai,nenorėk kad vėl užkerėčiau.Claire atsakyk į mano klasuimus,-ji laikė Keitei už rankos labai smarkiai
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:28 pm

-Paleisk kvėša,-supykusi pasake Keite.
Atgal į viršų Go down
Claire Ethan
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Claire Ethan


Pranešimų skaičius : 3931
Join date : 2009-06-27

Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:29 pm

-Taip,aš vampyrė.Aš nepamenu kaip jis atrodė,kadangi buvo labai tamsu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:30 pm

Keite tarė Clairei:
-Tai suvalgyk ta kvėša.
Atgal į viršų Go down
Claire Ethan
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Claire Ethan


Pranešimų skaičius : 3931
Join date : 2009-06-27

Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:32 pm

-Klaire,aš kąsti ir paverdinėti kitus į vampyrus galiu tik nusiėmus apyrankę,-nusišypsojo.
-Ir tik naktimis,-klastyngai nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:36 pm

Keite trenke dyrikei per ranka kad pagaliau paleistu.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:36 pm

-Tuoj aš tave suvalgysiu,-ji pakėlė jos stipriai suspaustą riešą ir įkvepė oro tada atsisuko į Claire ir sau lyg sumurmėjo:
-Jack,-supykusi ji atasisuko į Claire ir tarė:
-Kodėl ankščiau man to nesakiai?,Beto kodėl mane taip nervinat? Iš kur gavot miltelių
?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitimeAntr. 06 30, 2009 8:38 pm

-Kvėša, kvėša,kvėša,kvėša,kvėša,kvėša,kvėša,kvėša,kvėša,kvėša,-dainavo Keite ant dyrikes.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mergaičių miegamasis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mergaičių miegamasis   Mergaičių miegamasis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mergaičių miegamasis
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mergaičių miegamasis
» Mergaičių miegamasis
» Mergaičių miegamasis
» Mergaičių tualetas
» Mergaičių tuoletas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šiukšlynas :: Šiukšlės-
Pereiti į: