Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let's all fade away
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Maya Helton. Kickass bitch?

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 4:19 pm

Haya. Pradėkime nuo banalių dalykų, taaaaip sakant :]
Mano vardas - Laura. Antras vardas - Kotryna. Pavardė - Lotužytė.
Gimiau prieš 14 metų, karštą vasaros diena... jau ir ruduo buvo neužkalnų - 1995 - 08 - 22 ( Rūgpjūčio 22 dieną ).
Zodiakas - Liūtas. Yeach. Labai šio horoskopo apibūdinimas atitinka į mane. Dėmesio ištroškęs žmogus, bet nepradedu visokių nesąmonių išsidirbinėti. Dėmesio noriu nusipelnyti.
Labų labiausia gėlė - Rožė. Ji atrodo lyg būtų užsispyrusi ir visados turėtų savo nuomonę. Vėl atitinka mane.
Gyvenu telšiuose. Nežinote... tai gal kažką sakys tai - žemaitijos sostinė. O jei ne... tad click'ink įsijuosęs.
Muzika - Mėgstu, lengva roką, kartais repą, modernias, klubines dainas pagal kurias galiu pasitaškyti. POPsas irgi patinka. Tik aišku geros dainos. Nekenčiu rusiškos muzikos! Nekenčiu šiolaikiškos lietuviškos muzikos! Brrr... trauma man įvarys. Šiaip visada mano playeris pergrūstas >>> Pink, Paramore, Linkin Park, Nickelback, Cascada, My Chemical Romance, Placebo.
Hobis: Astronomija! Va čia tai... lentynos pilnos vien tik apie astronomija. Žiauriai domiuose. Visata tokia paslaptinga ir tokia neapglebiama žmogaus proto. Sportas. Netgi labai. Ne, ne... nemėgstu žiūrėti per TV kokį krepšinį, futbolą, maratona... man patinka pačiai jame dalyvauti.
Neabseisim aišku be muzikos, PC, draugų kompanijos.
Pamokos: Fizika, Geografija, Matematika <333333 Man šios pamokos viskas. Man taip įdomu sedėti per jas... O šiaip neturiu nemėgstamos pamokos... nebent... Istorija. O visos kitos tokios... kažkuom vistiek pritraukia. 'key... bet neesu aš moksliukė. LOL.
Šeima: Tėvai išsiskyrę, turėjau brolį - Edviną, sesė - Samantą.
That's all.


Paskutinį kartą redagavo Maya Helton, Št. 11 07, 2009 4:40 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 6:50 pm

Laura ((man patynka sis vardas))
Na tei i koki koledza labeusei noretum?
Idomi panele esi xD
((nemegsti saldumynu, as juos dievynu)) xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 8:30 pm

Koks bus toks gerai, tik, kad ne GG. Nepatinka, man šis koledžas, nežinau kodėl. xDDD
KL arba VN norėčiau. ^^
P.S. saldumynų, aš nemėgstu, nes nuo jų mane pykina. Greitai apsalsta širdis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 8:46 pm

Orlannda Rou rašo:
Koks bus toks gerai, tik, kad ne GG. Nepatinka, man šis koledžas, nežinau kodėl. xDDD
KL arba VN norėčiau. ^^
P.S. saldumynų, aš nemėgstu, nes nuo jų mane pykina. Greitai apsalsta širdis.

Man taip pat GG nepatinka xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 8:51 pm

Daug tas GG nepatinka. Gaidžių fermą tenais. xD Jau geriau ŠV. (rock) ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 9:04 pm

Aha ;DD
Bet VN geriausia ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 9:09 pm

Nežinau. Vistiek mano personui, tinka daugiau būti klastuoliai. Man neina būti tokiai protingai pavaidinti ir visaip. xDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 9:13 pm

O aš moku bet kurio koledžo meksleivį vaizduoti xDD

Nu gerai dabar labiau į temą XDD
Ar aš tik nemačiau, ar tu neparašei kokią muziką klausai? XDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 9:17 pm

Neparašiau xD
Patinka, man įvairi, tik ne lietuviška ir ne rusiška. xDDD
NU kelios, gal ir patinka lietuviškos. O šiaip, tai visas angliškas klausausi. Bet nemėgstu kur visiškai, yra Rokas. Nors ir šiaip man nepatinka Rokas. xDD
Visi tokie patinka: Pink, Cinema Bizarre, Linkin Park, Muse, Eminem ir t.t. xDDD Tingiu vardinti. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 9:18 pm

Aišku ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 9:28 pm

Klausk, daugiau! xD
Man patinka, kelti postus xDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 9:30 pm

O rašei ką nors apie brolius seseris ar ne? XDD
Turi ką nors iš jų? XD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 9:32 pm

Turėjau brolį, turiu sesę. ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 9:34 pm

Turėjai????
Ji jaunesnė ar vyresnė?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 9:36 pm

Mano sesei yra 2 metukai.
O broliui dabar būtų lyg ir 7 metai arba 8 metai. Tik žinau, kad preitais metais būtų jis pradėjęs eiti į mokyklą.
Nuskendo, per velykas. Kai buvo jam keturi metai. Prieš tris metus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 9:38 pm

Užjaučiu.
Nereikėjo man tavęs iš viso klausinėti
.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 9:39 pm

Ai nieko, jau praėjo tas laikas. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimePir. 06 22, 2009 12:06 am

Sveikute;)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimePir. 06 22, 2009 12:40 am

Gūdenz tag. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimePir. 06 22, 2009 8:25 pm

kaip sekas?:]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimePir. 06 29, 2009 1:27 pm

Normalna, tau? : DDD~
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 4:13 am

OOOOoo manio drauge teroriste........ xD,
Ka veiki? Jaip sekaz?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeŠt. 11 07, 2009 4:40 pm

Šiaip, anaip... EDIT!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeKv. 11 12, 2009 2:49 am

Maya Helton rašo:
Daug tas GG nepatinka. Gaidžių fermą tenais. xD Jau geriau ŠV. (rock) ;DDDD
Gaidžių ferma xD Gal dalis tiesos
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitimeKv. 11 12, 2009 4:23 am

Wellz, maybe xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Maya Helton. Kickass bitch? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maya Helton. Kickass bitch?   Maya Helton. Kickass bitch? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Maya Helton. Kickass bitch?
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Maya'aus darbai.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šiukšlynas :: Šiukšlės-
Pereiti į: