Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let's all fade away
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Susitikimų vieta

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 05 27, 2009 8:13 pm

Čia galite susitiksi su kaliniais ir juos pradžiuginti
Atgal į viršų Go down
Ahita Sangue
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Ahita Sangue


Pranešimų skaičius : 4308
Miestas : Sun City
Join date : 2009-06-04
Age : 28

Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 12:30 am

Sarą iki susitikimo vietos palydėjo du psichai. Tegu jie varo šalin, tegu dingsta,- galvojo Sara.
Pagaliau jie ją atvedė, kur reikia.
-Am... ačiū. pabučiuočiau, bet kažkaip nesinori,- pasakė ir prisivertė šyptelt. Psichai pasisalino.
Sara zinojo, kad gali nieko nepeŠt, bet neateiti negalejo.
AtsirĖmus į sieną pradejo laukt, kol atves Jack.
Atgal į viršų Go down
http://four-elements.forumotion.net
Sve?ias
Svečias




Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:13 am

į kambarį įėjo Jack jis buvo visas murzinas,apaugęs plaukais,ir su beprotiška šypsena.Priėjąas prie jos tarė:
-Sveikutė kas busi? ir ko reikia?,-iš karto išpyškino Jack
Atgal į viršų Go down
Ahita Sangue
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Ahita Sangue


Pranešimų skaičius : 4308
Miestas : Sun City
Join date : 2009-06-04
Age : 28

Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:16 am

Sara pakėlė į Jack.
-Wow, be sargybiniu,- tarstelejo net nemegindama trauktis (nors trauktis nelabai galėjo, juk buvo atsirėmus į sieną).- Aš Bellos Swan duktė, bet atėjau čia ne dėl to. Man reikia paimti iš tavęs interviu,- kalbėdama Sara nerodė jokios baimės.
Atgal į viršų Go down
http://four-elements.forumotion.net
Sve?ias
Svečias




Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:25 am

Jack siaubingu bepročio balsu pradėjo kvatotis ir priėjas arčiau vos ne prisiglaudė prie jos ir su savo lediniu pirštu vedžiojo aplink kaklą tardamas:
-O kam tau tas intervių? Jai tu duktė tos karkvabalės ((xD)) tai manau tu iš čia nebeįšeisi.
Atgal į viršų Go down
Ahita Sangue
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Ahita Sangue


Pranešimų skaičius : 4308
Miestas : Sun City
Join date : 2009-06-04
Age : 28

Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:27 am

-Žmogau, pavėlavai. Nužudyt manęs negali, paverst vampyre kiek vėloka,- pasakė Sara ir beveik švelniai atstūmė jo ranką.- O interviu žurnalui,- pasakė žiūrėdama jam į akis.

((xDD))
Atgal į viršų Go down
http://four-elements.forumotion.net
Sve?ias
Svečias




Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:31 am

Žiūriu tu neturi homoro jausmo,nužūdyti galiu,nes esu dar nenuteistas ir manęs beveik nesaugo,beto pamatysi aš dar grįšių nudobti tos tavo mamytės ir galbūt tavęs,jai šiendien nenužudysiu,-nusikvatojo Jack ir vėl prisiglaudė prie jos tardamas:
-Nors ir esi vampyrė bet vistiek gan skaniai kvepi,-sukuždėjo jai į ausį.
-Kokį ten laikraštį?
Atgal į viršų Go down
Ahita Sangue
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Ahita Sangue


Pranešimų skaičius : 4308
Miestas : Sun City
Join date : 2009-06-04
Age : 28

Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:33 am

-,,Priekabininką",- abejingai tarstelėjo Sara.- Beje, tu daug vargo turėsi, kol mane nužudysi. Ai, ir tu dar apnuodijai mano geriausią draugę,- lyg tarp kitko tyliai pasakė Sara, net nesistengdama atstumt Jack.
Atgal į viršų Go down
http://four-elements.forumotion.net
Sve?ias
Svečias




Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:36 am

Tai manai esi stipresnė už mane?,-jis nusikvatojo ir nusišypsojo,jo veidas buvo panašu į bepročio,jis tyliai jai pabučiavo į kaklą ((xD)) ir toliau vedžiojo savo pirštu jai pro kaklą:
-Manai daug vago turėsiu?Įdomu kodėl? Kuri ta tavo geriausia draugė? Šiaip galėtum prie manęs prisidėt,matau klastunyne esi,-tarė pasižiūrėdamas į saros apragą.
-Ir kogi klausi manęs?
Atgal į viršų Go down
Ahita Sangue
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Ahita Sangue


Pranešimų skaičius : 4308
Miestas : Sun City
Join date : 2009-06-04
Age : 28

Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:38 am

-Ko nors klausiu,- beveik negalvodama, ką sako, tarstelėjo Sara.- Ką ten apie prisidėjimą prie tavęs kalbėjai?- rimtai susidomėjus paklausė.
Atgal į viršų Go down
http://four-elements.forumotion.net
Sve?ias
Svečias




Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:42 am

-Tarkim ko?,-nusišaipė Jack
-Tu man neatsakei į klausimą,manai stipresnė už mane esi? kodėl bus sunku nužudyti?,-jis šypsodamasis kalbėjo.
-Miela mergyte esi,ir gan graži,-jis toliau vedžiojo jai pro kaklą savo pirštu
-o apie prisidėjimą kalbu rimtai,galėtum man padėti pabėkti ir tada mes kartu nužudytume,arba pagrobtume mokinius Hogvartse,o poto tą tavo milą mamytę nužudytumėmė nors jai tau gaila būtų taip ir vienas susidoročiau.
Atgal į viršų Go down
Ahita Sangue
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Ahita Sangue


Pranešimų skaičius : 4308
Miestas : Sun City
Join date : 2009-06-04
Age : 28

Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:46 am

Sara nebekreipė dėmesio į tai, ką daro Jack su savo ranka ((xDD))
-Nemanau, kad esu stipresnė. Bet irgi esu vampyrė. Reikia įdėti daugiau darbo, negu vien ištarti burtažodį,- pasakė Sara šypsodamasi.- Kam grobt tuos mokinius? Ne lengviau būtų tiesiog pakeist mokyklos direktorę?- mergina kalbėjo gan šaltai, turint omeny tai, jog žodžiai buvo apie jos motiną.- O pabėgt padėt tikrai galėsiu. Manęs niekas neįtars.
Apie žurnalą Sara nebegalvojo - antreilis dalykas. ((xDDD))
Atgal į viršų Go down
http://four-elements.forumotion.net
Sve?ias
Svečias




Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:48 am

Kaip tu ją pakeisi?,-tyliai tarė Jack
Atgal į viršų Go down
Ahita Sangue
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Ahita Sangue


Pranešimų skaičius : 4308
Miestas : Sun City
Join date : 2009-06-04
Age : 28

Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:50 am

-Žudymo reikalus tvarkai tu. Na, bent tau mano motinos žudymo,- irgi tyliai pasakė Sara.
Atgal į viršų Go down
http://four-elements.forumotion.net
Sve?ias
Svečias




Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:52 am

-Tu negera mergaitė,-nusikvatojo JAck
-Labai negera,bet man patinki,-nusišypsojo
-Tai ką labai džiaugies kad tavo mama nužudysiu?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:53 am

-Labas, Sara, ką čia veiki?-paklausė staiga atėjusi Melisita.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:54 am

Jack pamatė naują merginą atsitraukė nuo jos per žingsnį ir tyliai švilpaujo kvatodamas.
-Ko tau čia reikia? pasimatyma man trūgdai
Atgal į viršų Go down
Ahita Sangue
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Ahita Sangue


Pranešimų skaičius : 4308
Miestas : Sun City
Join date : 2009-06-04
Age : 28

Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:54 am

-Ne, kodėl. Nesidžiaugiu. Bet man labiau patinka blogis, negu gėris. O ji priklauso gėrio pusei,- Sara šyptelėjo.- Beje, kad aš vampyrė ir kad bloga tu sužinojai pirmas. Nepraėjus net penkioms minutėms po mūsų susitikimo. Ką tu man padarei?- žaismingai paklausė taip tyliai, kad girdetu tik Jack.


Paskutinį kartą redagavo Sara Džein, Tr. 06 10, 2009 2:57 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://four-elements.forumotion.net
Sve?ias
Svečias




Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:56 am

-Jack varai su manimi į teisma noriu tave nuteisti iki gyvos galvos,kad daugiau nelystai prie mano sesers,-ryžtingai pasakė Meli.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 2:57 am

Jack nusišypsojo ir priėjas prie Saros sušnybždėjo:
-Aš tave myliu,ir tu mane myli..O jai ką mes dar susitiksim.
-GERAI JAU GERAI EINU,-užrėkė JAck ir išėjo
Atgal į viršų Go down
Ahita Sangue
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Ahita Sangue


Pranešimų skaičius : 4308
Miestas : Sun City
Join date : 2009-06-04
Age : 28

Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 3:00 am

-Laba diena, Melisita,- mandagiai pasisveikino Sara.- Man reikėjo paimti interviu. Ka jis padarė mano mamai???- piktai paklause Sara.
Atgal į viršų Go down
http://four-elements.forumotion.net
Sve?ias
Svečias




Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 3:02 am

Sustojęs dar pasakė:
-Ką aš padariau tavo mamai? aš jai gražiai sulaužiau rankytę ir vos neįkaundau tu išgirstum kaip ji rėkė varkšytė moterytė ...,-tai pasakęs jis nusikvatojo ir išėjo
Atgal į viršų Go down
Ahita Sangue
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Ahita Sangue


Pranešimų skaičius : 4308
Miestas : Sun City
Join date : 2009-06-04
Age : 28

Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 3:04 am

Sara krūptelėjo.
-Mama,- dirbtinai sudejavo ir išėjo iš kambario.
Atgal į viršų Go down
http://four-elements.forumotion.net
Ahita Sangue
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Pabėgusi kalinė/ Klastūnyno šeštakursė
Ahita Sangue


Pranešimų skaičius : 4308
Miestas : Sun City
Join date : 2009-06-04
Age : 28

Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 8:11 pm

Sara vėl įėjo į susitikimų vietą. Šį kartą ją lydėjo tik vienas Psichas ir labai greitai pasišalino. Sara, kaip ir aną kartą, atsirėmė į sieną ir pradėjo laukti.
Atgal į viršų Go down
http://four-elements.forumotion.net
Sve?ias
Svečias




Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 8:14 pm

Į kabinetą įėjo išsišiepęs Jack atsisėdo ir tarė:
-Na ko reikia?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Susitikimų vieta Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susitikimų vieta   Susitikimų vieta Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Susitikimų vieta
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Susitikimų vieta ->
» Susitikimų vieta
» Aurorų susirinkimo vieta
» Jasmin darbo vieta
» Kraupi vieta apsaugota kerais nuo gėrio

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šiukšlynas :: Šiukšlės-
Pereiti į: