Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let's all fade away
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Pensy Parkinson

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Pensy Parkinson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pensy Parkinson   Pensy Parkinson Icon_minitimePir. 06 22, 2009 1:19 am

Taj va ezzu R?ta Žeimyt? .Gyvenu SoOstinej Vilniuke,lb ten fajn daug sauniu vieteliu ir parduotuviu...seip negyvenu pacem centre,siek tiek toliau,soduose...bet zinoma ir cia linksmybiu netruksta ;]dar turiu sodyba,ji Moletu rajone.vaziuoju ten beveik kiekviena savaidgali todel kartajs nusibosta :[ nu va eijnu i Vilniaus Antakalnio vidurine mokykla,baigiau 5 klase...musu klase lb paselus,dauguma mokytoja kad blogiausia klase is penktu (db jau sestu) seip visi lb mylim savo aukletoja kuri desto LT kalba...mano mama Rita Ubartiene,ji dirba draudime,o tetis Linas Žeimys,prekiauja baldu furnitura (visokiom rankenelem ir pan.)dar turiu sese...musu teciai skiriasi,jos tetis ir musu mama issiskyre,o db mano tevai nesusituoke(zinau zinai sudetinga...)
dar turiu katyte ir suniuka.suniukas Colis maisytas-taksas su kiemsargiu,o katyte Luna rusu melinoji,jie abu lb mieli ir grazus...lb megstu piesti,skaityti knygas,vazinet su dviraciu,but su kiemo draugais ir seip draugeliais..dar kartajs paziuriu TV,sedziu prie pc...na ir t.t.
megstamiausias mano valgis susis,dar dievinu kinieciu virtuve ir visokias picas..geriu spraita ,kola..o labiausiai atsigaivinu su tyru vendeneliu...
megstamiausios mano grupes: Evanescense,Linkin Park,o megstamiausia daininke Emilie Autumn...ir dar dievinu Alexandra Rybaka...lietuvisku dainu neklausau..nes visos lietuviskos popso dainos man atrodo vienodos ir nuobodzios...
esu fantastikos gerbeja...man lb patinka Haris Poteris ir Twilight ;]
is zurnalu skaitau Juste,kartajs Mergaite,kartajs Luka...nzn kad dar...
na turiu silpnybe...grazzzus berniukai ;D
o fobija vorai...vos koki pamatau pradedu visa drebet...dar nemekstu senu liftu...mano puske gyvena 12 aukste ir visa kylant i jos buta atrodo kad tuoj tas senukas liftas uzstriks...Brrr...
Kantakciukai:
skype: rita-ruta58
one: Ruta58
e-mail: rutele1997@gmail.com
jei kam reiks mobiliuko rasykit i PM
nuotraukyte :
https://2img.net/r/ihimizer/i/asiraspiesinyje.jpg/
jei ko neparasiau,klauskit. ;]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pensy Parkinson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pensy Parkinson   Pensy Parkinson Icon_minitimePir. 06 22, 2009 2:18 am

Gražute :*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pensy Parkinson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pensy Parkinson   Pensy Parkinson Icon_minitimePir. 06 22, 2009 8:25 pm

Lasbukas:) grazute tikrai;]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pensy Parkinson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pensy Parkinson   Pensy Parkinson Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 4:15 am

Leb, malonu :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pensy Parkinson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pensy Parkinson   Pensy Parkinson Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 3:22 pm

kaip sekas?:]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pensy Parkinson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pensy Parkinson   Pensy Parkinson Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pensy Parkinson
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Pensy Parkinson
» Pensy Parkinson pazimiu knygele.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šiukšlynas :: Šiukšlės-
Pereiti į: