Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let's all fade away
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 jūsčius.xD

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




jūsčius.xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: jūsčius.xD   jūsčius.xD Icon_minitimePir. 07 06, 2009 4:48 pm

So,aloha.Aš Justė,Teroristė,Varlius,vadinkit kaip
išmanot.Spalio 6 dieną sukakojo 13 metų,emociškai sent pradėjau.xD
Dievinu gotikinį roką,bet nereiškia kad esu kokia gotė,emo und etc.
mylimiausios grupės: Nightwish,Within Temptation,Lacuna Coil,Guano Apes,30 seconds to mars,Mandragora Scream,Vanilla Ninja,Skillet,Breaking Benjamin,Apocalyptica,Cinema Bizarre,The gazettE [spėju nei vienos nebūsit girdėję] [nors kas čia žino,gal ir būsit girdėję xD]
Dievinu siaubiąkus [!]
Kai neturiu ką veikt,ar užeina
įkvėpimas rašau.Lankiau
keramiką-mečiau,nusibodo.Lankiau
chorą-mečiau,užkniso.Lankiau ir net tautinį chorą-užkniso lietuvių
dainelės,irgi išėjau.Grojau pianinu,asmeniškai mokino choro mokytoja,bet paskui jau nebeprašiau kad mokytų-visvien namie pianino
neturiu,nors senelis prižadėjo jei toliau mokinsiuos grot,nupirks.Nenupirks,nes nesimokinau grot toliau.xD
Kaip atrodau?Turiu rudas akis,mama jas laiko naglom,esu garbanė,ir kaip dažniausiai svajoja garbanės,noriu tiesių plaukų.(Anyway,kam tada plaukų tiesinimo žnyplės skirtos?xD)Esu pusblondė t.y.nei blondė nei
brunetė.Keista spalva,tipo..gryna lietuvė,jei akys būtų žydros.
Aj,dar: gyvenu Kaune.Škia,grynai ant esfalto užaugus.
Apibendrinus: esu trenkta žmogysta,laikanti save menininke xD kitiems žmonėms irgi sudarau trenktą pirmą įspūdį.
Jei dar pakibo klausimų,klauskit.;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




jūsčius.xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsčius.xD   jūsčius.xD Icon_minitimePir. 07 06, 2009 10:50 pm

Liabis ;DD
Pasirodei gan įdomi asmenybė ;DD tahaha žinau iš tavo klausomų žinau tik šias: Nightwish,Within Temptation, 30 seconds to mars, Apocalyptica,Cinema Bizarre,The gazettE. Dabar kaip tik klausausi Cinema Bizarre ;DD.
Man taipogi patinka siaubo filmai ;DD Nu dar psichologiniai visai nieko ;DDD
Tataigi malonu susipažint ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




jūsčius.xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsčius.xD   jūsčius.xD Icon_minitimePir. 07 06, 2009 10:54 pm

Įdomi?Greičiau nuobodi xD
Nu ką,ir man malonu ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




jūsčius.xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsčius.xD   jūsčius.xD Icon_minitimePir. 07 06, 2009 10:58 pm

Jop įdomi ;DD
Mes visi savotiškai įdomūs ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




jūsčius.xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsčius.xD   jūsčius.xD Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 3:57 am

Leb, malonu, kaip sekas? :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





jūsčius.xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsčius.xD   jūsčius.xD Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
jūsčius.xD
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šiukšlynas :: Šiukšlės-
Pereiti į: