Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let's all fade away
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Carolinos gyvenimas

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Carolinos gyvenimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Carolinos gyvenimas   Carolinos gyvenimas Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 1:25 am

Sveiki!!!
Esu Gintarė
Kas nežino Tai Labas dar kartą...

Nu ką.... ;D Esu iš Utenos ;D Mielas miestas,bent jau man Šokti ...Esu 12-etė mergaitė :* ...Nu gal maža gal ne...
Pomegiai:
Mėgstu:Piešti,prie pc sedėti,bendrauti,šokti,skaityti,bet dabar nelabai ką skaitau kai pabaigiau HP....
Laisvalaikis:
Laisvalaikiu būnu su draugais,tėvais,arba su pc :* kvatojasi ...Dar einu maudytis vasaros metu,arba žiemą retkarčiais.
Sportas:
Taigi sportuoju plaukimą,nu bet ne vasarą,bet tam tikrų didelių priežasčių teks jį palikti,visam laikui ;( ...Labai nenoriu...Dar retkarčiais pažaidžiu tenisą su drauge kuri jį lanko Juokinga .Turbūt jeigu niekas nebepadės lankysiu atletiką arba dviračius :O arba ne....
Mėgstami dalykai:
Maisto mėgstu įvairiai,aišku neviską,bet dauguma.
Filmai:Mėgstu itink komedijas,nes siaubekus jei žiūriu tada mėnesį sapnuoju viską,tad man tas nepatinka ;D ....
Knygos:Didingasis Haris Poteris,tada....O kas tada??? :+Nu daug kurias mėgstu,kur juokinga ten mėgstu.
Jeigu yra klausimų klauskite,jeigu galėsiu atsakysiu.
Nu va susisiekimai su manimi:
Skype:gintaryte1933
One.lt:girmilyte
E-mail:gintaryte.fleraite@gmail.com
Fotkės:
Šita daugkam patinka,gal tau nepatiks,bet man irgi truputį patinka
https://2img.net/h/oi43.tinypic.com/25iyhis.jpg
Ir va dar viena grži
https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/rkskev.jpg



Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Carolinos gyvenimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Carolinos gyvenimas   Carolinos gyvenimas Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 2:16 am

Malonu susipažinti :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Carolinos gyvenimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Carolinos gyvenimas   Carolinos gyvenimas Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 4:00 am

Ačiū :* Ir man
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Carolinos gyvenimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Carolinos gyvenimas   Carolinos gyvenimas Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 3:55 am

Malonu ir man :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Carolinos gyvenimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Carolinos gyvenimas   Carolinos gyvenimas Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 4:05 am

Malonu malonu
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Carolinos gyvenimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Carolinos gyvenimas   Carolinos gyvenimas Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 4:08 am

O koks megstamiausias tavo filmas? :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Carolinos gyvenimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Carolinos gyvenimas   Carolinos gyvenimas Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 2:34 pm

Daug yra tai ir nežinau
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Carolinos gyvenimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Carolinos gyvenimas   Carolinos gyvenimas Icon_minitimeŠt. 07 11, 2009 5:06 pm

Aisku tada, o animacinis?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Carolinos gyvenimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Carolinos gyvenimas   Carolinos gyvenimas Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 4:22 am

Nežinau gal Spongebob arba Simpson
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Carolinos gyvenimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Carolinos gyvenimas   Carolinos gyvenimas Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 2:27 pm

Hey hou, bendravarde ;DD
Tai vot, prisikabinsiu dabar: filmus ir aš žiauriai mėgstu ;DD
Parekomenduot galima, gal? Nu px, galima ;DD
Tai vat, rekomenduoju JOHN TUCKER MUST DIE arba "Džonas Takeris turi mirti"
Laaabai neberealus filmukas ;DD
Klausimai: Kodėl mesi plaukimą?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Carolinos gyvenimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Carolinos gyvenimas   Carolinos gyvenimas Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 5:05 pm

Prisidėsiu, ir parekomenduosiu vieną filmą. Tik tau, dar gali jis nepatikti. Galbūt jis labiau tinkamas vyresnio amžiaus cenzo žmonėms, bet pamėginti galima ;DD
"The Invisible". Tikrai geras filmas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Carolinos gyvenimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Carolinos gyvenimas   Carolinos gyvenimas Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 9:55 pm

Komedijas mėgsta. Mmm...
O aš ne. Siaubekų ir. (rock) ^^
Anyway, malonu susipažinti.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Carolinos gyvenimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Carolinos gyvenimas   Carolinos gyvenimas Icon_minitimeAntr. 08 04, 2009 12:29 am

Yoko jė ir tu Gintarė,ai dėl vieno priežasties,nelabaio norėčiau sakyti;)))
Molonu ir man
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Carolinos gyvenimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Carolinos gyvenimas   Carolinos gyvenimas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Carolinos gyvenimas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šiukšlynas :: Šiukšlės-
Pereiti į: