Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let's all fade away
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 About meiduškinas

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




About meiduškinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: About meiduškinas   About meiduškinas Icon_minitimeŠt. 07 11, 2009 12:00 am

SVEIKI VISI .
Su jumis sveikinasi Meiduškinas arba kitaip dar Monika. Taigi,man yra 10 metų,mano gimtadienis gruodžio 5-ają dieną.Taigi kaip jau supratote iki gruodžio 5-osios dienos aš nesiruošiu būti vyresne. Esu Šauliukė. Užsispyrusi. Gyvenu Kėdainiuose,Lietuvos vidury.
Mano šeimą sudaro mano brolis,mama,tėtis,močiutė,katė ir AŠ. Mano brolio vardas Lukas,jam 16 metų. Kartais su juo pykstuosiu,tačiau labai jį myliu. Mamos vardas Žaneta,su mama sutariu gerai,nors kaip ir visose šeimose retkarčiais
pasipykstame. Tėtis vardu Vaidas,su juo sutariu taip pat neblogai. Močiutė vardu Nijolė,su taip pat sutariu visai gerai. Katė vardu Katia,jos veislė Siamo. Ją belenkaip myliu,ji toookia pukuota. Ir šiaip kiets katuks.
Šiaip esu linksmo būdo,tačiau esu užsispyrusi. Mėgstu bendrauti,durnuoti. Šiaip tai žiauriai mėgstu fotografija,draugus,vasarą,gyvūnus. Tiesa,turiu ir daugiau gyvūnų tačiau jie gyvena lauke. Turiu dvi kates ir dar du šunis. Em,reiškiasišvis turiu netgi penkis gyvūnus. Oho. Tiesa,kartais aš būnu nepakenčiama. Na taip,tokia aš jau esu.
Man labai nepatinka žaibas. Brr,nepatinka man jis. Kažkoks... Nu žodžiu,tiesiog man jis nepatinka. Tiesa,dar nepatinka visokie tarakonai,šliužai ir panašiai. Nemėgstu ir vorų (tai kas,kad jie laimę nešą). Nemėgstu ymou kid. Tokia aš ir esu. Turiu ir trūkumų ir privalumų. Turiu ir gerų ir blogų savybių. Taigi reiškias esu tokia kokia esu. Tikiuosi nepabodo skaityti (emm,rodos pabodo,bet tiek to,vyliuosi,kad kasnors paskaitys iki galo). Manau pažinote mane,o jeigu vis dėl to norėtumėte sužinote apie mane daugiau - klauskite. Būtinai atsakysiu.
Su jumis buvo MONIKA .
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




About meiduškinas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About meiduškinas   About meiduškinas Icon_minitimePen. 07 17, 2009 1:23 am

Sweikut, as irgi nekenciu voruuuu, fuuuuuuuuuu man jie slykstus!
Beje, malonu! Laimėjau
Atgal į viršų Go down
 
About meiduškinas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šiukšlynas :: Šiukšlės-
Pereiti į: