Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let's all fade away
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Keite Somit

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Keite Somit Empty
RašytiTemos pavadinimas: Keite Somit   Keite Somit Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 12:42 am

Sveiki esu Monika, bet visi mane vadina Mone turbut tinki visa varda istarti ir sulauzyti svao liezuvi XD Man 13m. jai rimtai tai ne bet uzskaitom nes tuoj bus. Megstu skaityti piesti siausti su draugemis ir daryti ka noriu ir kaip noriu dar visai megstu lauzyti taisykles ir daryti priesingai nei liepe tevai. Turiu katinuka Naisa jis yra didelis tinginys visa diena beveik miega dar nuaina pavalgyti jai nori i savo deze ir i balkona miegoti jai netingi na yra ziaurei tingus bet grazus ir mielas deja murkimo sugebijimas dingis bet uztat jai buna ziaurei patenkintas pradeda burgzti kaip sugedes traktorius todel tas katinas fainas XD Esu vegatare ir noriu kad visi butu nu zmones pagalvokit ar norit kad jus paimtu ir valgytu? jai taip tai drasei skelbiu esat durniu karaliai. Kas nenorit kad ir jus estu bukit vagetarais seip smogus yra zoleedis o ne mesaedis jis neturi nei ilciu nai dideliu nagu ar ko kad susimedziotu grobo jis pritaikytas buti zoleedziu. Na gal daukas esat kaciu ir sunu myletojai tai zinokit kaikurioses salyse ir sie gyvunai edami o tai tikrai fui nu turekit proto. Nezinot ka rasytik jai ka norit suzinoti klauskit ai da va megsta komedijas ir siaubekus. Esu jai uzeina neusiciaupenti visada turiu ka pasakyti kartais taip pradedu daug kalbeti kad po to sedziu su temperatu na kartais pradedu dar skaityti garsei visiems koke knyga ir jai ten yra koke daina butinai dainuoju ant viso namo na taigi su minm visai linksma. Rasytoje gera lb nesu rasau zgreitai tai nesistebekit kad cia viskas belakaip tiesiog tyngiu viska daryti letai man riek veiksmo ir greicio kitaip ziaurei nuobodu ir neturiu ka veikti. Beja paskaitykit knygas apie laura jos tikrai fainos uz ta hari poteri zymiai geriau taip sakau todel ai nzn bet koks skirtumas tai ne esme. Man ziaurei sekasi nusizneketi ne i tema tai sugebu puikei nors dazniausiai i tema varau bet buna visaip kartais buna kazkas klause apie koki filma as pradedu varyti apie koki veganizma ar dar kazka ir panasei ai ner ka rasyti nors galiu tetsi tuoj ka nors sugalvosiu na paziurekim ka cia dar parasius gal kad al nu nezinau :scratch:
Atgal į viršų Go down
Leja Denali
Klastūnyno šeštakursis
Klastūnyno šeštakursis
Leja Denali


Pranešimų skaičius : 1740
Join date : 2009-07-01
Age : 30

Keite Somit Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Keite Somit   Keite Somit Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 7:02 pm

Moncė? ;OOOOO

ar cia tu iss eforum'o musu su Nulu pyrmo?xDDDDDDDd
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Keite Somit Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Keite Somit   Keite Somit Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 9:56 pm

nea XD kazka sumaisyti tu XD
Atgal į viršų Go down
Leja Denali
Klastūnyno šeštakursis
Klastūnyno šeštakursis
Leja Denali


Pranešimų skaičius : 1740
Join date : 2009-07-01
Age : 30

Keite Somit Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Keite Somit   Keite Somit Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 10:02 pm

bliot, o aš taip tikėjausi xDDDDDD

Anyway, malonu susipažiiiiiiint!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Keite Somit Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Keite Somit   Keite Somit Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 10:25 pm

Man taip pat XD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Keite Somit Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Keite Somit   Keite Somit Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Keite Somit
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Keite Somit

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šiukšlynas :: Šiukšlės-
Pereiti į: