Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let's all fade away
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Clemence Poesy

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Clemence Poesy
Klastūnyno penktakursis
Klastūnyno penktakursis
Clemence Poesy


Pranešimų skaičius : 491
Miestas : Hogvartsas and Velso Pakrantė.
Join date : 2009-10-29
Age : 27

Clemence Poesy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Clemence Poesy   Clemence Poesy Icon_minitimeŠt. 11 28, 2009 10:05 pm

1. Vardas Pavardė Clemence Poesy.
2. Lytis Moteriška.
3. Amžius (pirmakursisi 11m. antrakursiai 12m. ir t.t. mokytojai nuo 20m.) Keturiolika.
4. Šeimyninė padėtis (ištekėjęs, išsiskyręs, laisvas, užimtas) Užimta.
5. Tėvai (vardas Pavardė) Neturiu.
6. Koledžas Švilpynė.
7. Kursas Ketvirtas.
8. Kraujas (grynakraujis, puskraujis, žiobarų kilmės) Vampyrų kilmės xDD Šiaip esu grynakraujė.
9. Lazdelė 13 cm, lanksti, iš baobabo, su vienaragio krauju.
10. Šluota (pirmakursiai deda -) Žaibas.
11. Augintinis Neturiu.
12. 3 charakterio bruožai 1. Kaip kada būnu draugiška 2. Kartais būnu keista ir nesuprantama, 3. Kartais būnų bloooogiukėėė xDD
13. Didžiausia baimė Neturiu jokios baimės.
14. Ar gali matyti testralius (kitaip: ar esi matęs mirštantį žmogų)? Savaime suprantama, kad taip. Aš gi vampyrė, esu PATI nužudžiusi žmonių.
15. Gyvenimas iki atvykimo į Hogvartsą(aprašyk). Kai gimiau tėvai ne negalvojo, kad aš kitokia negu kitos. Kai tik suėjo treji tėvai pamatė pirmuosius mano bruožus, kurių neturi kiti vaikai. Mokėjau tiesiog akių žvilgsniu kilnoti daiktus. Kai suėjo ketveri, pasikeitė mano akių spalva. Ankščiau buvo pilkos. Nuo ketverių metų mano viena akis tapo žalia, kita žydra. Gyditojai (hileriai) pasakė mano tėvam, jog aš kol vystisiuos galiu būt labai pavojinga. Tuomet jie mane atidavė burtininkų vaikų globos namams. Greit atėjo man penkeri metai. Tada aš išmokau kilnot daiktus vien mintimis. Nekenčiau vaikų namų. Su manim labai keistai elgėsi. Kai eidavau namo koridoriumi šeimininkės tarpusavy imdavo šnabždėtis žvilgčiodamos į mane. Mane tai erzino. Pradėjau smerkti vaikų globos namą. Galiausiai vieną dieną mes su drauge atsisėdom papaišyt. Paišiau pirmą kartą. Bet rezultatas tikrai buvo gražus. Nupaišiau visiškai tokį patį pastatą kuriame tuo metu gyvenau (vaikų globos namus). Tuomet aš pakėliau pišinį ir suplėšiau. Perplėšiau per pus, ir namas skilo pusiau. Pradėjo byrėt plytos, pasigirdo vaikų su suaugusiujų klyksmai. Perplėšiau piešinį išilgai ir namas galutinai sugriuvo. Nežinau kas žuvo po plytomis, bet aš likau gyva. Net įbrėžimo neturėjau. Tuomet numečiau ant kelių plytų popierių ir pasileidau bėgt iš tos prakeiktos vietos. Taigi, supratau, jog galiu savo galias naudoti ir paišant. Kai man suėjo septynėri gyvenau pas žiobarus, jie mane buvo radę vieną miestę sėdinčią prie gatvės ir pasiųlė man gyvent pas juos. Sutikau. Taigi, septynerių metų gimtadienį švenčiau su tais žiobarais priemiškei. Mes žaidėm žaidimą "Slėpynės Miške". Kai bėgau slėptis, pastebėjau kažkokį berniuką. Jo akys buvo ryškiai raudonos, nuo jo tvelkė šalčiu ir... stipria jėga! Aš jo siaubingai išsigandau ir pradėjau bėgt gylyn į mišką. Bet jis buvo greitesnis. Staigiai atsirado priešais mane ir...įkando! Pajutau siaubingą skausmą. Berniukas ėmė siurbt mano kraują. Aš mintimis pradėjo verst medžius ant jo. Viskas pavyko jie pradėjo krist ant vampyro-berniuko. Bet, bernas kažkaip liko gyvas. Kol jis bandė išlyst iš po medžių aš staigiai atsitupiau, paėmiau šaką ir ėmiau greit braižytį vampyrą ant žemės. Tuomet su šaka subraižiau piešinį. Vampyrui pradėjo krist rankos, galva, kojos. Tai buvo šiurbus reginys. Išgirdau kaip pradeda griaudėt. Tuomet užsimerkiau ir įsivaizdavau kad į berniuką lekia žaibas. Tai ir nutiko. Pasileido žaibas ir berniukas suplešėjo. Nuo tos dienos aš tapau vampyre ir gyvenau viena. Viskas pasikeitė. Mano jėga...viskas!! Net protas. Tapau protingesnė. Ber kai kas ir liko. Mano akys tapo gelsvos, bet vis tiek skirtingų atspalvių. Mano galios trigubai sustiprėjo. Po kurio laiko mane "įsivaikino" Daniella ir Yaz.
16. Nuotrauka darom čia.

Nuotrauka sig'e.


Paskutinį kartą redagavo Clemence Poesy, Sk. 03 14, 2010 4:42 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://hogwartsas.forum777.com
Clemence Poesy
Klastūnyno penktakursis
Klastūnyno penktakursis
Clemence Poesy


Pranešimų skaičius : 491
Miestas : Hogvartsas and Velso Pakrantė.
Join date : 2009-10-29
Age : 27

Clemence Poesy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clemence Poesy   Clemence Poesy Icon_minitimeSk. 01 31, 2010 7:42 pm

Siųlau, visiem kas su manim susidėjo paskaityt mano gyvenimo istoriją, juk ne šiaip sau aš tiek rašiau xDD
Atgal į viršų Go down
http://hogwartsas.forum777.com
Clemence Poesy
Klastūnyno penktakursis
Klastūnyno penktakursis
Clemence Poesy


Pranešimų skaičius : 491
Miestas : Hogvartsas and Velso Pakrantė.
Join date : 2009-10-29
Age : 27

Clemence Poesy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clemence Poesy   Clemence Poesy Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 10:11 pm

Matau, daug kas nesusipranta tarp mano galių. (YPAČ JASAS) xDD Taigi, kai buvau žmogus turėjau telekanezės galias (turbūt žinot kas yra telekanezė? ;DD). Bet man ne itin lengvai veikdavo vaizduotė, tad daiktą iš kurio ką nors norėdavau padaryt - nupaišydavau ant lapo. Tuomet jei perbraukiu brūkšniu per vidurį - tas daiktas realybėje skyla pusiau. Niekad nemokėjau taip elgtis ir su žmonėm ir kitais organizmais. Bet po Vampyro įkandimo iškart pavyko užmušt vampyrą savo stipria telekanezės jėga. Kaip sakiau, mano galios sustiprėjo. Bet gyvius man sunku užmušt todėl viską paišausi (bet daiktus galiu ir nepaišant tvarkyt)
Jeigu kam dar neaišku pažiūrėkit "Raudona Rožė" siaubo filmą. Manau, greit suprasit kurio personažo galias pasirinkau (ir šiaip įdomus filmas xDD).
Tai tiek. Jei vis dar nesuvokiat - klauskit čia.
Atgal į viršų Go down
http://hogwartsas.forum777.com
Jason Mayer
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas



Pranešimų skaičius : 2696
Miestas : sin city ;DD
Join date : 2009-06-30

Clemence Poesy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clemence Poesy   Clemence Poesy Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 11:46 pm

Žmogau, galai tavo pasakojime visiškai nesueina.. .Aš dabar irgi galėčiau nueit į savo aprašą, prisikurt visokių avarijų ir būčiau dievas, bet aš to daryti nežadu nes ir taip man užtenka proto suprast, kad tu save per daug išaukštinai, neįveikiama tipo... Paistalai... Kai mirsi galėsi dideliom raidėm pasirašyt kad tave nudobiau aš. Beto, yra ne telekanezė, o telekinezė. Bent jau žinotum kaip vadinasi o tada rašytum, dabar vapščė atrodo, kad nieko nesupranti nei savo galiose nei dar kur... Dailininkė. TAvo piešinius lengva sunaikint, tai vadinas beveik be galių lieki... Na bet jei pati jas pasirinkai, it's not my problem..
Atgal į viršų Go down
Clemence Poesy
Klastūnyno penktakursis
Klastūnyno penktakursis
Clemence Poesy


Pranešimų skaičius : 491
Miestas : Hogvartsas and Velso Pakrantė.
Join date : 2009-10-29
Age : 27

Clemence Poesy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clemence Poesy   Clemence Poesy Icon_minitimePen. 03 05, 2010 12:42 am

Tai ko taip nervinies dėl mano galių jei jas taip lengva įveikti? xDD
Beja, pats tu irgi ne mažai jų turi. 1. Gali išsiurbt iš kito sielą. 2. Gali išsiurbt iš kito energiją. 3. Gali iškviest kažkokį deganti basiliką. 4. Atsparus vampyrų nuodams. 5. Gali užvaldyt kitą padarą. Ar nemanai kad čia berots ne aš, o tu save išaukštini? Žodžiu, iš tavo postų suprantu, jog erzinies. GAL kiek ir apmažinsiu savo galias, vien tam kad nustotum lyst prie manęs. ;]]


Paskutinį kartą redagavo Clemence Poesy, Pen. 03 05, 2010 12:53 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://hogwartsas.forum777.com
Jason Mayer
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas



Pranešimų skaičius : 2696
Miestas : sin city ;DD
Join date : 2009-06-30

Clemence Poesy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clemence Poesy   Clemence Poesy Icon_minitimePen. 03 05, 2010 12:50 am

Aš nervinuos ne dėl tavo galių, o dėl tavo bukų postų ir tai, kad tau tenka ilgai aiškint kol dašyla...
Ir beto, aš demonos, su Laina jau seniai diskutavom dėl demonų ir vampyrų galių, kas nusistovėjo tas nusistovėjo, taip, kad ne aš tas galias sugalvojau...
O tu sau prie vampydo galimybių prisikrovei dar belenkiek galių... Taip, kad prieš mane kiek bešokinėtum rasiu logišką atkirtį... Vsio...
Atgal į viršų Go down
Clemence Poesy
Klastūnyno penktakursis
Klastūnyno penktakursis
Clemence Poesy


Pranešimų skaičius : 491
Miestas : Hogvartsas and Velso Pakrantė.
Join date : 2009-10-29
Age : 27

Clemence Poesy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clemence Poesy   Clemence Poesy Icon_minitimePen. 03 05, 2010 1:01 am

Mano "buki" postai, kurgi ne. Pasilaikyk savo mintis sau, pradedi rimtai nervint. Jau maniau, kad visi klastuoliai normalūs, kol tu nepradėjai. Nenoriu, kad daugiau prie manęs lystum. Nebent rpg'e. Aišku tau į tai nusispjaut, bet kai pamatau tavo postus kažkaip refleksiškai susiraukiu. Kai kam nervus gadini.
Atgal į viršų Go down
http://hogwartsas.forum777.com
Jason Mayer
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas



Pranešimų skaičius : 2696
Miestas : sin city ;DD
Join date : 2009-06-30

Clemence Poesy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clemence Poesy   Clemence Poesy Icon_minitimePen. 03 05, 2010 1:11 am

Ir tikrai džiaugiuosi kad tas kaikas esi būtent tu...
Atgal į viršų Go down
Crystal Chess
Direktorė/Grifų Gūžtos vadovė/Profesorė
Direktorė/Grifų Gūžtos vadovė/Profesorė
Crystal Chess


Pranešimų skaičius : 772
Miestas : Panevėžys
Join date : 2009-09-15
Age : 27

Clemence Poesy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clemence Poesy   Clemence Poesy Icon_minitimeSk. 03 07, 2010 5:09 am

Galit viską išsiaiškint per PM?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Clemence Poesy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clemence Poesy   Clemence Poesy Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Clemence Poesy
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Clemence Poesy [13]
» Clemence Poesy 661984984
» Clemence Poesy pažimių knygelė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šiukšlynas :: Šiukšlės-
Pereiti į: