Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let's all fade away
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Toli toli miške

Go down 
+4
Leja Denali
Claire Ethan
Ahita Sangue
Briar Marquet
8 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutoriusPranešimas
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimeAntr. 05 26, 2009 3:00 am

jai čia bus pagauti mokiniai be leidimo bus skiriamas areštas,tat stenkites nepakliūti man ar kokiam mokytojui....
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 8:16 pm

Rose niekeno nepastebėta įslinko į mišką.
- Pagaliau - tyliai tarė. Tada ėmė eiti dar giliau.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 9:41 pm

Į mišką įėjo Bella,ji laukė savo draugės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 9:42 pm

Melisita linksmai žygiavo į miško gilumas.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 9:46 pm

Bella priėjo prie sesutės ir tarė:
-Na tai einam gilyn ir kalbam..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 9:51 pm

-Žinoma,-tarė ji ir šyptelėjo, bet nesimatė kadangi visada šypsosi XD,- papasakok apie save. Ka veikei prieš tapdama Hogvartso direktore kur mokeisi kaip gyvenai ir t.t.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 11:59 pm

Direktorė susimąstė ir tarė:
-Na mano tėvai mirė kai man buvo 5 metukai,juos nužudė kažkoks burtininkas koks niekas nežino.tad kai jie mirė aš gyvenau pas mamos puseserę žiobarė.Gavau laišką pati nesupratau ką tai reiškia bet mamos puseserė man paaiškino nes ji žinojo kas yra Hogvartsas ir t.t.Taigi baigusi mokyklą,mirė direktorius,ir reikėjo naujo direktoriaus aš pasisiūliau ir mane priemė kaip laikiną direktorė,kadangi man puikiai sekėsi taip aš tapau Direktorė,-nusišypsojusi dar pridūrė:
-šaunu prisiminti viską.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 12:05 am

Rose išgirdusi balsus pasislėpė už medžio nedrįzdama net pajudėti.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 12:06 am

Bella kruptelėjo išgirdo kad kažkas krepštelėjo,ji pradėjo vaikščioti ir ieškoti tardama:
-Manau Sesut kad mūsų kažkas klausosi,-ir suriko:
-ar kas yra čia? tikiuosi ne mokinys...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 12:08 am

Rose nedrįso net kvėpuoti, ji jau suprato jog ją pričiups.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 12:09 am

Bella pradėjo greičiau vaikščioti ir ieškoti kur pasislėpęs žmogus šaukdama:
-geriu dabar išlysk,nes jai pričiupsim neišlindusia us dvigubai bėdos...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 12:11 am

Rose norėjo išlysti, tačiau jos kojos buvo lyg švininės.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 12:13 am

Bellai jau trūko kantrybė ji pradėjo ramiai ir garsiai sakyti:
-Duodu paskutinį šansą arba išlendi arba atsivedu daugiau mokytojų ir vistiek tave suieškosim..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 12:15 am

*Vistiek turiu pasiaiškinimą kodėl aš čia* Pagalvojo Rose. Jos kojos atitirpo ir tapo nebe tokios sunkios. Ji išlindo iš už medžio.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 12:19 am

Bella išsižiojo ir silpnu balsu tarė:
-Rose?na ką panelyte žinai kad tavo laimei kad likai gyva,-pradėjo rėkti Direktorė:
-tu net neįsivaizduoji kokie gyvūnai čia yra,turi leidimą?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 12:22 am

- Puikiai įsivaizduoju kokie gyvūnai čia yra - tvirtu balsu tarė Rose - Čia krūva vilkolakių, gigantiškų vorų ir kitų pabaisų. - Rose atsikvėpė it roliau šnekėjo. - O apsiginti aš puikia moku - tarė vis dar tvirtu balsu. - O leidimo neturiu, - tarė jau tyliau. - kolkas - pridūrė.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 12:25 am

Direktorė ramiai tarė:
-tai ne vientik tie gyvūnai kuriuos tu išvardinai yra ir baisesnių kurių tu net neįsivaizduoji panelyte,-tarė Bella tada ji apėjo Rose ratu ir tarė:
-tai ką čia veiki? jai neturi leidimo?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 12:28 am

- Įsivaizduoju - tarė Rose - pasakiau tik kelis kaip pavyzdžiui - pasakė. Dabar stoviu ir atsakinėju į jūsų klausimus - tarė Rose.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 12:59 am

Tai ką?,-tarė bella jau susinervavusi:
-Bandai mane malipuliuoti?,-Profesorė išgirdo kažką krepšdant atsisukusi į kitą pusę, ji toliau kalbėjo:
-Tu manai apsigintum nuo žvėrių jai tu esi tik ketvirtakursė?,-prunkštelėjo ir toliau kalbėjo šiek tiek pašaipiai:
-Septintakursiai vos vos apsigina nuo būtybių kurios čia vaikšto,,-profesorė atsuko nugara Rosei ir žiūrėjo kaip kažkas už medžio krebžda toliau kalbėdama:
-Panelyte manau keturis metus čia mokinies ir turėtum žinoti taisykles ,kad be leidimo negalima vaikščioti įpač tokiomis aplinkybėmis,beto dar viena..Tai kaip paasiaiškinsi,kodėl tu čia o ne pilyje?,-Bellla atsisuko į ją ir laukė pasiaiškinimo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 1:13 pm

- Apsiginti aš galiu. - Tarė. - Taip, aš neturiu leidimo, bet manau kad kai sužinosit kas su manimi blogai, iškarto leisit. - tarė, ir jai pradėjo skaudėti galvą ir šiek tiek aptemo akyse. Rose atsirėmė į medį.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 5:32 pm

rose,-sušuko Bella ji apsikabino Rose ir tyliai tarė:
-Gal tu eik pas seselę, nueisi? ar tave palydėti?,-tarė Profesorė visa išbalusi:
-Poto aš morėčiau tave matyti savo kabinete ir man viską pasipasakosi,juk nesu tavo priešas,-tyliai ir graud\iai tarė Bella.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 5:33 pm

- Man nereikia pas seselę - tarė gan silpnu balsu.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 5:35 pm

Reikia,-jau rimčiau pratarė Bella,tada pasižiūrėjo į išsigandusią Melisita ir iškošė net nepraverdama lupų:
-tai tu jau eik,nes matai mes kalbames,tikiuosi nueisi?,-kilstelėjo antakį Direktorė:
-BEto pato norėčiau tave matyti savo kabineta..Gerai?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 5:37 pm

Rose papurtė galvą.
Atgal į viršų Go down
Briar Marquet
Varno Nago penktakursis
Varno Nago penktakursis
Briar Marquet


Pranešimų skaičius : 1279
Join date : 2009-05-24
Age : 27

Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitimePir. 06 08, 2009 5:41 pm

Bella nusišypsojusi tarė:
-Tai tu čia taip ir stovėsi? ir žiūrėsi į mus?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Toli toli miške Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toli toli miške   Toli toli miške Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Toli toli miške
Atgal į viršų 
Puslapis 116Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Toli toli miške

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šiukšlynas :: Šiukšlės-
Pereiti į: