Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let's all fade away
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Bilietų kasa.

Go down 
+2
Peyton Bland
Claire Ethan
6 posters
AutoriusPranešimas
Claire Ethan
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Klastūnyno šeštakursis\Prefektas
Claire Ethan


Pranešimų skaičius : 3931
Join date : 2009-06-27

Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimeŠt. 01 30, 2010 1:08 am

Šioje vietoje nusipirkite bilietą į Hogvartsą.
Kasininkė~

Bilietų kainos:
Mokiniui-2g. {iki 17 metų}
Suaugusiems-4g. {nuo 17 metų}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimeŠt. 02 06, 2010 3:23 am

Priėjusi prie bilietų kasos nedrąsiai pasakė.

- Labas, man reikia mokinio bilieto, - rankoje suspaudė du galeonus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimePir. 04 05, 2010 1:33 am

Harris nedrąsiai priėjo prie kasos ir nusipirko bilietą už 2g.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimePir. 04 12, 2010 1:23 am

Pripuolusi prie bilietų kasos Melissa ilgokai palaukė, kol iš kažkur parsiras pardavėja. Kai po dešimtojo barbenimo į langelį ji išlindo Mel tarė:
-Bilietą mokiniui.
Melissa įbruko pardavėjai į ranką du galeonus ir pasiėmusi bilietą nuėjo ieškoti pertvaros.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 11:14 pm

Tvirtais žingsniais Čo priėjo prie bilirtų kasos ir tarė:
-Man bilietą mokiniui,-tarė ji.
Kasininkė padavė bilieta ,o Čo sumokėjo 2 galeonus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 5:39 pm

Hermiona tyliai priėjusi tarė:
-duokite man vieną vaikišką bilietą,-rankoje turėjusi 2g atidavė kasininkei,-Viso gero,-tariusi nuėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimeAntr. 05 11, 2010 1:00 am

Ella priėjusi prie kasininkės nedrąsiai tarė:
- Em.. Duokit man vieną vaikiška bilietą į Hogvartsą, - ir rankoje suspaudė du geleonus.
Atgal į viršų Go down
Peyton Bland
Grifų Gūžtos pirmakursis
Grifų Gūžtos pirmakursis
Peyton Bland


Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2010-05-11

Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimeAntr. 05 11, 2010 7:44 pm

Peyon priėjo prie kasos.Suradusi piniginėje pora galeonų, padavė kasininkei ir pasakė : -Labadiena, man vieną bilietą moksleiviui.Pardavėja padavė bilietą, Peyton jį įsidėjo į savo krepšį ir nuėjo.
Atgal į viršų Go down
Atiruale Alej
Direktorės pavaduotoja
Direktorės pavaduotoja
Atiruale Alej


Pranešimų skaičius : 125
Miestas : Каunаs
Join date : 2010-05-12
Age : 36

Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimeTr. 05 12, 2010 8:29 pm

Atirual žvalgėsi po perioną ieškodama bilietų kasos, ir staiga po akim pasipainiojo kaip tik ji. Nusišypsojusi priėjo prie kasos (eilės nebuvo, dėl ko buvo patenkinta), rankinėje išsikrapštė 2galeonus ir padavė kasininkei:
-Prašome, man vieną bilietą.-palaukė kol kasininkė atspauzdins bilietą, ir nužygiavo tiesei i reikiamą perioną.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimeŠt. 05 15, 2010 12:55 am

Atėjo prie kasos
-prašau man viena bilietą
nusišypso ir palaukia kol jai paduos bilietą tada nueina
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimeSk. 06 06, 2010 1:50 am

Eil priėjo prie kasos.
- Bilietą.
šaltokai tarė ji. Gavusi, nuskuodė.
Atgal į viršų Go down
Monica McColl
Klastūnyno antrakursis
Klastūnyno antrakursis
Monica McColl


Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2010-06-07

Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimePir. 06 07, 2010 6:06 pm

Monica prieina prie kasos, staiga pasirodo taip ilgai laukta kasininkė, Moni taria jai:
- Man vieną mokinio bilietą. - Monica išsitraukia iš rankinės du g. - Viso geriausio.
Atgal į viršų Go down
Anne Morgan
Klastūnyno šeštakursis
Klastūnyno šeštakursis
Anne Morgan


Pranešimų skaičius : 52
Join date : 2010-06-08

Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimeAntr. 06 08, 2010 2:40 pm

Atbėgusi Merė tėškė du g. ant stalo ir tarė:
-Greičiau, vaikišką bielietą.- Pardavėja piktai pažiūrėjo į Merę ir tarė:
-Koke nemandagi, spėju būsima klastuolė.- Merė įsižeidusi tarė.- O kas? Visgi geriau nei toj smirdančioj Grifų Gūžtoj. Tai duosit ar nę?-Pardavėja papūtusi lūpas padavė bilietą. Merė jį pasiėmusi nukurnėjo prie traukinio.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimeTr. 06 30, 2010 9:18 pm

Gabie priėjo prie kasos. Išsiėme du galeonus ir nusipirko bilietą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 6:28 pm

Prie kasos ilgokai pralaukusi eilėje pasirodo ir Eileen.
- Pagaliau, - sumurmėjo panosėje, - jei nebūčiau viešoje vietoje, - ji pikta akimi nužiurėjo nutolstančius mokinius ir piktai šaltu žvilgsniu nužiūrėjo pardavėją. - Man bilietą į Hogvartso ekspresą.
Iš kišenės ištraukusi pora galeonų ji paėmė bilietą ir nesidairydama nuėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimeTr. 08 04, 2010 6:53 pm

- Vieną mokinio bilietą,- šaltai tariau priėjusi prie langelio.
Gavusi tai ko reikia, dar kartą mečiau žvilgsnį į kasininkę ir dingau už sienos.
Atgal į viršų Go down
Emily McLynn
Klastūnyno pirmakursis
Klastūnyno pirmakursis



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2010-10-04

Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitimePir. 10 04, 2010 9:32 pm

Emily priėjo prie kasos. Rankoje laikė du geleonus vaikiškam bilietui:
- Man vaikišką bilietą, - tėškė prie parsdavėjos du geleonus ir nekantriai laukė savojo bilieto.
- Prašom,- pardavėja piktai pasižiūrėjo į Emily ir įspraudė į jos prakaituotą ranką bilietą mokiniui. Emily net nepadėkojusi , nuėjo tolyn
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Bilietų kasa. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bilietų kasa.   Bilietų kasa. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Bilietų kasa.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Bilietų kasa
» Bilietų kasa

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šiukšlynas :: Šiukšlės-
Pereiti į: