Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let's all fade away
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Pievelė netoli ežero

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 11:43 pm

- We... kai atejau nutilo... na ir gerai ,- susirauke Nulu ir nuejo link pilies.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 1:14 pm

-Na aš jau turiu eiti, - tarė Lizai ir nuėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 25, 2009 2:40 am

Neila atėjo į gražią pievelę, netoli ežero. Mergina atsisėdo ant žolės, padėjo galvą,ir pasuko ją tiesiai į dangų. Mergina užsimerkė ir užsnūdo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeŠt. 07 25, 2009 3:58 am

Po kurio laiko Neila pabudo. Pamačiusi, kad jau vėlus vakaras, klastuolė nuskubėjo į mokyklą.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 2:38 am

Yoko atėjusi kaip visada išsitiesė ant žolės.Užsimerkusi giliai įtraukė į plaučius gryno oro.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 2:40 am

*Eidamas link ežero, pamato Yoko. Tyliai prieina arčiau jos, pritūpia, ir uždėjęs rankas ant jos užmerktų akių, tyliai taria*
Spėk kas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 2:42 am

- Am... - nusijuokia.
- Iš manęs ne kokia mįslių minėja, Draco. - dar kartą nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 2:44 am

*Atitraukęs rankas šypteli, prisėda šalia*
Na, ką tik įrodei, kad klysti. Negi taip lengva mane pažinti?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 2:48 am

- Balsas, balsas... - nusijuokia.
- Vis nesuprantu, kaip tu atklysti į panašias vietas.. - nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 2:50 am

Galbūt esu žudikas maniakas ir tave seku?
*Žvilgteli į ežerą, tada į Yoko*
Nepagalvojai apie tai?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 2:51 am

- Tu? Žudikas? Ir dar maniakas? - nusijuoka.
- Nęę. Tada jau būčiau tave perkandus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 2:53 am

Galbūt aš tik geras aktorius.
*Nusišypso ir ranka perbraukia per žolę*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 2:54 am

- Netikiu, - šypsodamasi atsako.
- Tu geras žmogus. Gal ir uždaras, bet geras.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 2:56 am

*Šypteli, išgirdęs žodį "geras". Tačiau nusprendžia tam neprieštarauti. Bet kokiu atveju, jis negalėtų jai pasakoti tiesos*
Tegul būna taip, kaip sakai. Bet kokiu atveju, ką tu čia veiki? Galbūt tu mane seki? Praleiskim tą faktą, kad tu pirma čia atsiradai.
*nusišypso*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 2:05 pm

- Tiesiog egzistuoju. - nusišypso.
- Tąąąip. Aš tave seku. - nusijuokia ir juokingai pamosuoja rankom.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 5:56 pm

*Vos vos nesusijuokia, tačiau plačiai nusišypso džiaugdamasis, kad Yoko vėl nusijuokė*
Tikiuosi, kad manęs nežudysi.
*kelis kartus juokingai sumirksi*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 6:21 pm

Yoko nutaiso kraugerišką grimasą ir užkiša ranką už nugaros, lyg trauktų peilį.
- O ką gali žinot... - paklinoja antakius.
- Gal aš kaip tik dabar rengiuosi taip padaryt...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 6:27 pm

*Apsimeta, kad nuliūdo*
Gerai, gerai. Tik palauk.. Turiu paskutinį prašymą. Perduok linkėjimus mamai, namų elfui...<..>
*Ištisas penkias minutes vardina įvairius žmones, kitas penkias prigalvoja įvairių vardų, kurių gyvenime nėra girdėjęs*
Taip pat kaip testamentu paliksiu tau savo lazdelę.. Kažkodėl atrodo, kad kažką pamiršau paminėti. Prašiau perduoti linkėjimus namų elfui?
*Susirūpinęs pasilenkia arčiau Yoko, laukdamas atsakymo*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 7:10 pm

Visą laiką Yoko prasėdėjo pasirėmusi ranka galvą ir klausydamasi kam gi teks perduoti linkėjimus.
- Minėjai, - nusišypso ir energingai linkteli.
- Daug vargo būtų, geriau paliksiu tave gyvą, - nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 7:13 pm

Teisingai. Be to, reikėtų viską kartoti, nes nieko neužsirašei.
*šypteli, trumpa pauzė*
Papasakok ką nors apie save. Juk absoliučiai nieko nežinau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 7:18 pm

- Nėra nieko įdomaus mano gyvenime. - jau be šypsenos pasako.
- Nęę. Geriau tu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 7:22 pm

Kodėl visi nori apie mane kažką išgirst? Nieko gero negaliu papasakoti..
*gūžteli pečiais ir atsistojęs ištiesia Yoko rankas, kad paadėtų atsistoti*
Eime, pasivaikščiosim.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 7:24 pm

Yoko padedama Draco atsistoja.
- Manai, aš galiu papasakot ką gero? - nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 7:26 pm

Manau.
*įstikinęs linkteli*
Na, apie mano šeimą šiek tiek girdėjai. Gali papasakot apie savąją.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 7:30 pm

- Keista būtųmano aplinkos padarus vadint "šeima".. - šypteli.
- Nežinau, kas mano tėvas, ir man nė kiek nerūpi. - prisipažino žvelgdama kažkur į ežerą.
- Mama buvo lyg ir homunkulė, jei žinai, kas tai yra. O aš buvau eksperimentas. Štai ir viskas. - šyptelėjo ir atsigręžė į Draco.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pievelė netoli ežero - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pievelė netoli ežero
Atgal į viršų 
Puslapis 210Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Pievelė prie ežero
» Ežero pakrantė
» Skardis prie ežero
» Pievelė
» Ežero dugne

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šiukšlynas :: Šiukšlės-
Pereiti į: