Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Let's all fade away
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Pievelė netoli ežero

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 7:35 pm

Ooo..
*nutęsia, žiūrėdamas į ežerą, šiek tiek pamąsto, tada atsisukęs į Yoko užjaučiamai šypteli*
O aš galvojau, kad vien mano šeima nenormali. Atleisk, galbūt nereikėjo man prašyti, kad visa tai prisimintum..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 7:38 pm

- Nęę, viskas gerai, neatsiprašinėk, - nusijuokė.
- O man vistiek smalsu. Negi pas tave ten taip blogai? Ta prasme, namie? - patikslino..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 7:42 pm

Galbūt, dabar pagalvojus, nėra taip blogai, tačiau..
*trumpam nutyla, galvodamas kaip teisingai pasakyti tai, ką mano*
Tačiau, teisingiau būtų sakyti, kad man nepatinka tai, kad į jų darbus esu įveltas ir aš. Tačiau, juk šeimos nepasirinksi. Teks priprasti.
*Nusišypso paspirdamas ant žemės akmenuką*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 8:42 pm

- na, taip, - nežyniai linktelėjo.
- Bet gali rinktis kaip elgtis. gali pasirinkti save, - nusišypsojo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 12:54 am

Galbūt.. Būdamas su tavimi jaučiuosi kažkaip.. Nežinau. Kitaip nei visada. Kažkuom kitokia esi.
*šypteli*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 1:08 am

- Kaip? - nusišypsojo.
- Esu tokia kaip visi. Gal tik šiek tiek labiau beprotė. - nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 1:29 am

Kaip.. Nežinau, tiesiog geresnis, nei esu iš tiesų.
*nusišypso*
Tikriausiai tas tavo beprotiškumas mane ir žavi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 2:07 am

- Greičiausiai tai, kad esi ne iš "tobulos" šeimos ir verčia tave galvot, kad esi blogas, - šypteli.
- Heyyy, - Yoko raustelėjo.
- Matai, ką padarei? - nusijuokė. Veido spalva po keleto sekundžių atsistatė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 2:20 am

Matau, matau. Tačiau tau tiko. Pažiūrėkim, ar pavyks tai pakartot.
*nusijuokia, ir ranka švelniai perbraukė per Yoko skruostą*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 2:14 pm

- Ir ką tai turėtų reikšti? - pakreipusi galvą nusišypsojo, bet veidas vėl išraudo kaip burokas.
- Baik.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 4:57 pm

Jei jau taip nori, baigsiu.
*nusišypso*
Bet tau taip tinka veido raudonis..
*Ėmė tiesti ranką link jos, tačiau dar nepalietus veido, nuleido*
Tačiau prašei baigti, teks baigti.
*Nutaiso nelaimingą veido miną*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 5:10 pm

Kuo toliau, tuo raudonesnis darėsi Yoko veidas.
- Atleisk, aš.... tiesiog... - nerado žodžių, kaip paaiškinti sitauciją. Stengėsi baigt raudonuoti, nes jautėsi kvailai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 5:14 pm

*Nebegalėjo nustoti šypsotis*
Negi mano didžioji psichologė neberanda žodžių?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 5:16 pm

- Panašiai, - nusijuokė.
- Jei atvirai, dar niekas su manim taip nesielgė, - nusišypsojo. "Viskas. Daugiau jokio burokavimo" - paliepė sau mintyse.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 5:22 pm

Taip nesielgė?
*pabrėžė pirmąjį žodį*
Ir tai turėtų reikšti..?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 5:27 pm

- Nąąą. - nutęsė vėl ieškodama žodžių.
- Taip gražiai. - pabrėžė paskutinį žodį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 5:30 pm

O..
*šiek tiek pasimeta, nes nesitikėjo būtent tokio žodžio*
Manau, kad čia taip su tavimi elgsis ne vienas ir ne du. Nors nemeluosiu, vėliau tikrai dar bandysiu grąžinti tą raudonį ant tavo veido.
*šypteli*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 5:33 pm

- Ne vienas ir ne du? Ir dėl kokios gi priežasties? - nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 5:37 pm

Atvirai? Dėl tavo juoko, gražios išvaizdos, ir kaip minėjau ankščiau, dėl tavo beprotiškumo.
*visiškai rimtai taria, tačiau po to lūpų kampučiai šiek tiek pakyla į viršų*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 5:44 pm

- Negaliu sutikt nė su vienu iš šių teiginių, - moksliškai taria. Paskui lyg susivokusi, kad kalba per rimtai, nusijuokkia.
- Tiesą pasakius, apie tave galėčiau pasakyt tą patį. - nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 5:47 pm

Apie mane?
*apsižvalgo įsitindamas, kad daugiau šalia nieko nėra*
Kažkodėl abejoju.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 5:51 pm

- Užtat aš neabejoju, - nusišypsojo.
- Turi pritrenkiančią išvaizdą, esi įdomus pašnekovas, protingas, ir šiaip visaip kitaip įdomus. - vardino.
- Nebent pats neprisileisi visų norinčių, - nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 5:56 pm

O, aš ir šiaip neprisileidžiu žmonių. Neskaitant tų pastarųjų dienų, kai esu lyg nesavas. Bet jei šnekant apie senąjį 'aš'..
*papurto galvą*
Nesvarbu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 5:58 pm

- Svarbu. - nusišypso Yoko.
- Nagi, rėžk.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 6:01 pm

Tai tikrai nesvarbu. Kol aš esu toks, koks esu dabar, viskas gerai.
*šypteli*
Ir bet kokiu atveju, jei jau prisileidau tave, vadinasi prisileidau visam laikui. Kad ir kas benutiktų.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pievelė netoli ežero - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pievelė netoli ežero   Pievelė netoli ežero - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pievelė netoli ežero
Atgal į viršų 
Puslapis 310Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Pievelė prie ežero
» Ežero pakrantė
» Skardis prie ežero
» Pievelė
» Ežero dugne

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Šiukšlynas :: Šiukšlės-
Pereiti į: